Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

2018

Stezka na pálení čarodějnic

 

Posledního dubna si děti vyzkoušely hasičské kuželky, otestovaly svůj hmat a poznávací schopnost, přenášely vodu a střílely ze vzduchovky. Letos byla úžasná účast 😀. Děkujeme všem, kteří přišli a všem, kteří pomáhali. Doufáme, že se dětem odměny líbily. Tak zase za rok ...
😉

#IM

 

Sběr železného šrotu a elektrospotřebčů

V sobotu 28. dubna proběhl každoroční akce, jejíž výtěžek bude putovat na činnost mladých hasičů. Je pro nás velikou podporou, když pro nás celý rok schováváte vysloužilé elktrospotřebiče anebo staré železo. Děkujeme všem spoluobčanům, kteří nám věnovali šrot a staré elektrospitřebiče. Velký dík patří všem členům za účast. A hlavně velké díky i všem tatínkům mladých hasičů a nečlenům za jejich pomoc.

 

c

Josefská zábava

Dva dny před svátkem Josefa jsme uspořádali tradiční taneční zábavu. Hudba hrála skvěle, tombola byla slušná, veselí byl plný sál. Děkujeme všem sponzorům a podporovatelům i těm, co se přišli jen bavit. V obnovené tradici budeme jistě pokračovat.

#HM

Lyžování s hasiči

Počasí nám přálo a mohli jsme tedy opět vyrazit na lyžovačku. Užili jsme si tak druhou březnovou sobotu na sněhu. Bylo nás tolik, že jsme jeli ve dvou dodávkách. Možná nám tu roste nová tradice, těšíme se na příští rok.

#JM

TOPlist